نتایج جستجو برای عبارت :

سلاممممم

سلاممممم،وی درحالی که روی مبل مچاله گشته و حبیب گوش میکند برای شما می نویسد:)حالتون چطوره؟حال منو بخواید بدونید بد نیستم شکر خدا:)
دلم لک زده براتون،برا شعرای جناب قدح،برای دانشجوهای استاد دانشگاه بیان:)،برا گندم گون که دلم می خواست بیشتر ازش خبر داشتم و و و...
این روزا کرونا نفسمو بریده،نه که گرفته باشما،خونه موندن داره روانیییممم می کنه،در چهار سال اخیر سابقه نداشته سه هفته تو خونه بمونم
فقط کتاب می خونم و فیلم می بینم تا تایممو پر کنم
شما

سلام بچه ها من بعد مدتها پست گذاشتم....و خیلی ببخشید ک نتونستم بیام...الانم میخواستم ک ی عکس واسه پست بزارم ک هرکاری میکنم نمیشه و میگه شما از صندوق بیان خارج شدید و این حرفا کسی میدونه بگه این چه مرگشه.....و اینکه چرا این مدت نبودم.....ببخشید بچه ها درگیر خرید البومم بودم....الان هنوز نرسیده دستم ولی وقتی رسید و اگه این مشکل کوفتیه عکس حل شد عکسشو واستون میزارم....دلم واسه همه بچه ها تنگ شده....دوستون دارم...امیدوارم همتون خوب باشید با این شرایط....م
سلاممممم....
فردا تعطیلیییممممم...:)))

پ.ن:امروز با"ز.ع"وقتی دیدیم برف میباره 100 تا صلوات نذر کردیم که تعطیل شیم...:)))))
شبکه خبر زیرنویس کرده که دبستان و دوره اول دبیرستان تعطیلن "ز.ع"زنگ زده میگه پرتو دعاهامون نتیجه داد...:))))

دعاهاتون مستجاب...

یاعلی...
سلاممممم!!!!خوش اومدید به اینجا!!اینجا برای خوش گذرونی شما ساخته شده!!فقط و فقط برای خوش گذرونی.
اینجا یه قوانین اوچولویی داله:
۱:به هم احترام بزارید. 
۲:هک و کاپی کت بازی ممنوع.
۳:درست انتقاد کنید.ما انتقاد پذیریم.
۴:نویسنده میپذیرم.
۵:میراکلس دختر پسر نداره پس هم دخترا هم پسرا میتونن بیان.
۶:داستان هم میزاریم.
۷:وجدانا اگه میخواین کپی کنید بهم بگید و ذکر منبع هم بکنید‌.
۸:از گذاشتن داستان های منحرفی معذوریم.
اونایی که میخوان نویسنده بشن بهم بگن
سلاممممم!!!!خوش اومدید به اینجا!!اینجا برای خوش گذرونی شما ساخته شده!!فقط و فقط برای خوش گذرونی.
اینجا یه قوانین اوچولویی داله:
۱:به هم احترام بزارید. 
۲:کاپی کت بازی ممنوع.
۳:درست انتقاد کنید.ما انتقاد پذیریم.
۴:نویسنده میپذیرم.
۵:میراکلس دختر پسر نداره پس هم دخترا هم پسرا میتونن بیان.
۶:داستان هم میزاریم.
۷:وجدانا اگه میخواین کپی کنید بهم بگید و ذکر منبع هم بکنید‌.
۸:از گذاشتن داستان های منحرفی معذوریم.
اونایی که میخوان نویسنده بشن بهم بگن تا ت

سلاممممم علیکممممممم:D 
حالتون چطوره؟!;) 
من اومدم با زنگِ درس زندگی ;) بخونید:

هیچ قدم کوچکی بی‌اهمیت نیست. قدم‌های کوچکمان را بی‌ارزش نبینیم. مهم نیست به هدف برسیم یا نه، همین که در مسیرمان یک قدم هم به هدف نزدیک‌تر شویم یعنی حرکت. هیچ حرکتی بی‌ارزش نیست. اگر مدام فقط به «هدف رسیدن» را در نظر بگیریم لذتِ تلاش و شکست و حرکتِ دوباره را از دست میدهیم. 
به نظرم هدف‌ِ ما نباید رسیدن به هدف باشد، بلکه باید در مسیرِ هدف به جلو حرکت کردن باشد. 
ح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها